Prírodovedné učebne EVECTOR

Je dôležité, aby boli v triede kvalitné lavice a stoličky, ktoré umožnia žiakom a učiteľovi čo najlepšie sa sústrediť.

Prírodovedné učebne

Pri vyučovaní prírodovedných predmetov sa často stretávame s prácou s mikroskopmi, váhami, meracími senzormi a inými učebnými pomôckami . Preto je dôležité, aby boli v učebni kvalitné lavice a stoličky, ktoré umožnia žiakom a učiteľovi maximálne sústredenie.

Prírodovedné učebne v školách a vzdelávacích inštitúciách sa líšia podľa individuálnych preferencií. Napríklad v usporiadaní školského nábytku, školských stoličiek, výbere tabule a ďalších doplnkov.

V niektorých prírodovedných učebniach sú vystavené biologické modely a demonštračné pomôcky, meracie senzory NeuLog , pre ktoré treba pripraviť primeraný priestor, alebo na druhej strane ďalšie školské skrine či iný nábytok.

EVECTOR dokáže pripraviť školskú prírodovednú učebňu tak, aby vyučovanie v takejto učebni bolo čo najkvalitnejšie a najefektívnejšie.