Počítačové učebny EVECTOR

Kvalitné prístroje pre efektívnu výučbu, dobrá ergonómia, prehľad pre pedagógov.

Počítačové učebny EVECTOR

Počítačové učebne

Počítačové učebne a školské počítače sa stali neoddeliteľnou súčasťou moderného vzdelávania. Tieto učebne sa okrem tradičných hodín informatiky, ktoré sú dostupné online, využívajú aj na rôzne praktické cvičenia z iných predmetov.

Preto je nevyhnutné, aby bola počítačová učebňa správne nainštalovaná. Učiteľ musí sledovať činnosť v učebni, kde žiaci pracujú na kvalitných zariadeniach, ktoré mu umožnia efektívne vyučovanie.

EVECTOR umožní pripraviť počítačovú učebňu buď ako celok (t. j. školský nábytok doplnený vhodným zariadením, elektroinštaláciou), alebo ako nábytkovú časť (špeciálne školské počítačové stoly, stoličky a ďalší nábytok), ktorú možno postupne dopĺňať jednotlivými multimediálnymi prvkami. Ponúkame mnoho variantov počítačových stolov, ako sú stoly s posuvnou doskou na zasunutie monitora, počítačové stoly na "stromovú" zostavu, PC stoly s dvojitými operadlami na uloženie káblov, ako aj jednoduché počítačové stoly s PC boxom.