Učebne fyziky EVECTOR

Sú dizajnovo dokonalé, ale aj mimoriadne praktické a vybavené všetkým, čo potrebujete na kvalitné vyučovanie.

Fyzikálne učebne

Elektrická energia je zdroj, bez ktorého sa dnešný svet nezaobíde. V bezpečí plne vybavených učební fyziky sa rodia odborníci a znalci nielen elektriny, ale aj gravitácie, tlaku, mechaniky a optiky.

Vybavenie školských učební fyziky musí spĺňať prísne bezpečnostné podmienky, nábytok z LTD v kombinácii s kovovou konštrukciou s ABS alebo PUR hranou plne vyhovuje normám a potrebám škôl.

Žiacke pracoviská môžu mať podobu jednoduchých lavíc, dvojitých lavíc, trojitých lavíc alebo kompletného spojeného bloku lavíc. Tieto pracovné miesta sú štandardne vybavené centrálnym uzamykaním poklopov panelov LV. Demonštračné pracovisko učiteľa obsahuje nízkonapäťový zdroj 12-24 V a centrálne ovládanie učebne (tlačidlo STOP, elektrické otváranie poklopov NN na žiackych pracoviskách, elektrické ovládanie zatemnenia atď.)

Podľa individuálnych požiadaviek možno učebňu fyziky vybaviť ďalšími audiovizuálnymi prvkami, demonštračnými súpravami, modelmi, meracími senzormi NeuLog, pomôckami pre žiakov, robotikou.