Laboratóriá EVECTOR

Pripravené na experimentovanie, presné a praktické.

Laboratóriá

Malí vedci vyrastajú v najlepších a najlepšie vybavených chemických laboratóriách. Tu sa rodia aj víťazi chemických olympiád a milovníci tajomstiev chémie. V kvalitnom laboratóriu sa musí cítiť dobre učiteľ aj zvedavý žiak.

EVECTOR ponúka širokú škálu atypických nábytkových zostáv, ktoré spĺňajú požiadavky zákazníka na laboratórium, od základných modelov až po komplexné, technicky náročné riešenia. Základné zostavy sa vyrábajú z kombinácie materiálov, ako sú pracovné dosky Postforming, umelý kameň Technistone alebo Compact. Všetky použité materiály sa vyberajú s dôrazom na trvanlivosť pracovných plôch, ktoré sú v tomto prostredí najdôležitejšie pre zachovanie kvality nábytkovej zostavy.

Laboratórium je vždy "šité na mieru" podľa požiadaviek klienta a pozostáva z demonštračného pracoviska pre učiteľa, digestora, laboratórnych stolov a ďalšieho vybavenia (demonštračné pomôcky, meracie senzory NeuLog , laboratórne sklo, destilačné prístroje a podobne).