Chemické učebne EVECTOR

Sú pekné, praktické a odolné.Naše prispôsobené, včasné a bezstarostné prevedenie!

Chemické učebne

Učebňa chémie je navrhnutá kompletne "na kľúč" , vždy podľa požiadaviek klienta, a pozostáva z demonštračného pracoviska pre učiteľa , žiackych pracovísk a ďalšieho vybavenia (úložné skrine, odkladacie priestory, demonštračné pomôcky, modely, meracie senzory NeuLog), ktoré dotvárajú celkovú dispozíciu učebne.

Poprední absolventi a odborníci na chémiu vyrastajú v najkvalitnejších a najlepšie vybavených učebniach chémie . Tu sa rodia aj víťazi chemických olympiád a milovníci tajomstiev chémie. V kvalitnej školskej učebni chémie sa musí dobre cítiť učiteľ aj zvedavý žiak.

EVECTOR ponúka širokú škálu atypických nábytkových zostáv, ktoré spĺňajú požiadavky zákazníka na učebne chémie, od základných modelov až po komplexné, technicky náročné riešenia.
Základná zostava je vyrobená z kombinovaných materiálov, napr. pracovná doska Postforming, umelý kameň Technistone.  Používame aj kompaktné materiály s dôrazom na odolnosť pracovných plôch, ktoré sú v tomto prostredí najdôležitejšie pre zachovanie kvality nábytkovej zostavy.