Kuchynky a jedálne EVECTOR

Praktická a dokonale vybavená na profesionálnu prípravu jedál. A nielen to, aj dobre vyzerá.

Kuchynky a jedálne

EVECTOR inštaluje rôzne atypické nábytkové zostavy do kuchýň, v ktorých sa žiaci učia pripravovať rôzne jedlá. Navrhované riešenia spĺňajú požiadavky na školskú kuchyňu od základných modelov nábytku so zabudovanými rúrami, mikrovlnnými rúrami, chladničkami až po komplexné technicky náročné riešenia (špeciálne špajze, pracovné ostrovčeky pre žiakov a pod.).

Základná zostava je vyrobená z kombinovaných materiálov, napr. z pracovných dosiek Postforming, umelého kameňa Technistone alebo iných požadovaných materiálov. Všetky použité materiály sa vyberajú s dôrazom na odolnosť pracovných plôch, ktoré sú v tomto prostredí najdôležitejšie pre zachovanie kvality nábytkovej zostavy, ale aj s dôrazom na dizajn.

Kuchyňa je vždy navrhnutá "na mieru" podľa požiadaviek klienta a pozostáva z kuchynského nábytku, spotrebičov, správneho osvetlenia pracovných plôch, študijných ostrovčekov, jedálenských stolov a stoličiek a ďalšieho vybavenia (sady riadu, kuchynské spotrebiče, nádoby na skladovanie potravín, odsávače pár s odsávaním a podobne).