Jazykové učebne EVECTOR

Jazykové učebne EVECTOR

Více zde

Jazykové učebne

Jazyková učebňa Consett Pair je základným a najobľúbenejším modelom v ponuke jazykových laboratórií. Je to jazykové laboratórium pozostávajúce zo softvéru a slúchadiel, ktoré sú vysoko mechanicky odolné a vhodné do školského prostredia.
Súčasná doba si vyžaduje širokú škálu znalostí cudzích jazykov a s nimi súvisiacich komunikačných zručností. Na to reagujú vzdelávacie systémy, ktoré vyžadujú inovatívne jazykové učebne a laboratóriá.
 
Jazyková učebňa s ovládacím pultom M124 (nie je potrebný počítač)
 
Jazyková učebňa Consett Pair
 
S týmito jazykovými laboratóriami má učiteľ úplnú kontrolu nad výučbou s jednoduchým a intuitívnym ovládaním. Výučba jazykov a komunikácia medzi učiteľom a študentom získava nový rozmer. 
 
Jazyková učebňa umožňuje:
 
  • osloviť všetkých študentov v triede prostredníctvom mikrofónu
  • umožniť diskrétnu konverzáciu medzi ktorýmkoľvek študentom
  • digitálne nahrávať rozhovory vďaka softvéru GoSound
  • rozdeliť študentov do rôznych skupín atď.
 
Jazyková učebňa je vybavená nábytkom najmä kombináciou MDF (18 mm) dosky s liatou PUR hranou a perforovaného plechu pre lepšiu stabilitu a inovatívny dizajn celej konštrukcie. Pod pracovnou plochou je vybudovaný špeciálny tunel na skrytú kabeláž. Stoly sa vyrábajú špeciálne pre každú triedu, takže je možnosť vybrať si rôzne varianty zostáv. Najčastejší variant usporiadania lavíc je v tvare U, môže byť aj radové usporiadanie, samostatné lavice a iné rôzne tvary podľa želania zákazníka.
 

Aktuality

Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím