Dielne

Realizácia pracovných učební z EVECTOR. Kvalita, trvanlivosť a dôraz na praktickosť!

Dielne

Dielne a učebne technického vzdelávania majú podporiť aktivity žiakov, zvýšiť ich motiváciu k štúdiu a posilniť vzťah žiakov k technickému vzdelávaniu a k odborným technickým predmetom, remeslám s využitím 3D technológií.

To umožní žiakom prepojiť predmet Svet práce s reálnym svetom prostredníctvom priameho využitia moderných nástrojov. Hlavným prínosom bude zlepšenie podmienok pre vyučovanie predmetov technická výchova, informatika a digitálne technológie so zameraním na 3D technológie v súlade so vzdelávacou oblasťou Človek a svet práce.

EVECTOR ponúka rôzne varianty kovových stolov do dielní, napríklad s hydraulicky výsuvnými pracovnými doskami, ako aj hoblíky na opracovanie dreva a rôzne atypické nábytkové zostavy, ktoré uspokoja požiadavky učiteľov aj žiakov. Pomocné zariadenia sú vždy navrhnuté podľa želania učiteľov, od brúsok, dlát, zverákov až po CNC stroje.